Clutch Release Bearing 02F141671A for VW Transporter IV
  • OE No.:
    02F141671A 02F141671B ​510001610 3182998401 ZA2803A1 F-232250 804531
  • Bore Size:
    OE Standard 28mm
  • Material:
    Plastic, Iron​
  • Order(MOQ):
    50-100 pcs
  • Lead Time:
    1-30 days
  • Product Detail
VW Concentric Slave Cylinder OE Replacement Part
Description
‧Parts Brand: VW
‧Parts Model: TRANSPORTER IV
‧Parts OEM Number: 02F 141 671 A, 02F 141 671 B, 510001610 3182998401 ZA2803.A.1 F-232250 804531